SNM

Zmiana siedziby SNM2023-10-29

więcej »

Wielkie podziękowania dla Pani Haliny2023-07-11

więcej »

Zmarł Zbigniew Ciechan2021-02-03

więcej »

zobacz wszystkie aktualności

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać aktualności

Wychowanie Muzyczne » Aktualności » Wielkie podziękowania dla Pani Haliny

Wielkie podziękowania dla Pani Haliny

 

Pani Halina Koszowska-Kot kierowała sekretariatem redakcji czasopisma od 2000 roku z maleńką, roczną przerwą roku akademickiego 2009/10. Dziś te obowiązki przejęła Daria Kuwałek. Kiedyś przychodzi taki moment, że trzeba sobie zrobić dłuższą przerwę, pozwolić młodym dojść do głosu.

 

Miałem wielką przyjemność współpracować z Panią Haliną przez ponad 20 lat i przy wydawaniu czasopisma i przy organizowanych konferencjach i innych wydarzeniach, w które bardzo się angażowała, kierowała biurami organizacyjnymi. Przez swój profesjonalizm, życzliwość, sumienność, wyjątkową etykę w postępowaniu, dawała nam poczucie bezpieczeństwa. Dzięki jej pracy, w znacznej mierze społecznej, i w redakcji i stowarzyszeniu mogliśmy spokojnie zajmować się sprawami merytorycznymi.  

 

Składam wielkie, wielkie podziękowania – myślę, że w imieniu wielu z nas. Kto przez ostatnie dwadzieścia parę lat miał kontakt  z czasopismem lub/i z konferencjami i innymi wydarzeniami organizowanymi przez Stowarzyszenie Nauczycieli Muzyki ten miał okazję, jak nie osobiście, to listownie poznać Panią Halinę. I to wydaje się naturalne. Dla mnie niezwykłe jest to, że Pani Halina zapamiętywała nas i nasze sprawy. I nie myślę tu tylko o członkach redakcji i osobach współpracujących, ale o wszystkich uczestnikach konferencji i prenumeratorach czasopisma. I to nie tylko niezwykła pamięć, ale właśnie zaangażowanie w sprawy powierzone.

Jeszcze raz bardzo dziękuję – Pani Halino wszystkiego dobrego!!!  

10.07.2023  

Redaktor naczelny czasopisma

Mirosław Grusiewicz