SNM

Zmarła Ewa Hoffman-Lipska2019-03-27

więcej »

Zapraszamy do naszej nowej księgarni − Księgarnia iNuty2018-09-13

więcej »

Startuje Ogólnopolski Program Pracownia Muzyczna Casio2018-08-28

więcej »

zobacz wszystkie aktualności

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać aktualności

Wychowanie Muzyczne » Konkursy » Nagrody w kategorii plastycznej

Nagrody w kategorii plastycznej

Nagrody w kategorii plastycznej:

Jury w składzie:

dr Romuald Tarasiuk, starszy wykładowca Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS – przewodniczący komisji,

dr Barbara Niścior, artysta malarz, adiunkt Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS oraz mgr Anna Mazur wykładowca Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS – członkowie komisji;

w kategorii plastycznej konkursu Kompozytor sercu najbliższy przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Nagrody:

Dla klas I–III szkoły podstawowej:

1. Karol Olszak, Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Lublinie; nauczyciel  – Monika Machulska-Wasilewska

2. Wiktoria Plinska, Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. G. K. Kańskiego w Chłapowie; nauczyciel – Anna Fijoł

3. Monika Staszewska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie; nauczyciel – Ewa Jank- Fidor

4. Błażej Wittstock, Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. G.K. Kańskiego w Chłapowie; nauczyciel – Anna Fijoł

5. Bartłomiej Wyszyński, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie; nauczyciel – Ewa Jank-Fidor

6. Mateusz Zdunek, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie; nauczyciel – Ewa Jank-Fidor 
 

Dla klas IV–VI szkoły podstawowej:

1. Mateusz Adamek,  Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie;  nauczyciel – Katarzyna Stanuch

2. Konrad Chawryło, Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie; nauczyciel – Joanna Kuzaj

3. Aleksandra Dzikowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

4. Radek Maciejewski, Szkoła Podstawowa im. Boh. Powst. Styczniowego w Dobrosołowie

5. Luiza Poznańska, Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie; nauczyciel – M. Świeżawska 
 

Dla klas I–III gimnazjum:

1. Agnieszka Bućwińska, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zielonkach; nauczyciel – Ewa Adamczyk

2. Stanisław Bystrek, Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mielcu; nauczyciel – Renata Bieś

3. Radosław May, Zespół Szkół Specjalnych w Wolsztynie; nauczyciel – Patrycja Cichy

4. Jolanta Szkutnik, Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Lipsku

5. Angelika Talaska, Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Słopnicach

6. Rafał Tomczak, Gimnazjum Publiczne SPSK w Częstochowie 
 

Wyróżnienia:

Klasy 1-3 szkoła podstawowa 

Julia Maria Kołakowska,  Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku – nauczyciel Joanna Derkowska

Julia Łobko, Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie – nauczyciel Aldona Konowałek

Martyna Malarz, Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku – nauczyciel Małgorzata Zyzy

Oliwia Otrompka, Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. G.K. Kańskiego w Chłapowie – nauczyciel – Anna Fijoł

Weronika Pakuła, Szkoła Podstawowa im. St. Cygańskiej w Jaktorowie – nauczyciel Danuta Rex

Nikodem Paśnicki, Szkoła Podstawowa nr 5 w Dęblinie – nauczyciel Barbara Kurek

Natalia Paterek, Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Paulina Pyra, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie – nauczyciel Ewa Jank-Fidor

Helena Szoplewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łosicach – nauczyciel Danuta Gazdowska

Jan Taboła, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łosicach – nauczyciel Joanna Nowaczek

Mateusz Trzciński, Szkoła Podstawowa nr 7 w Rudzie Śląskiej – nauczyciel Anna Kusiak

Magdalena Wierzbicka, Zespół Szkół w Białce – nauczyciel Małgorzata Tabary

Jerzy Wojciechowski, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie – nauczyciel Halina Czerniawska

Daria Wojtaszak, Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Targowej Górce

Bartek Zdrojewski, Szkoła Podstawowa nr 158 w Warszawie 
 

Klasy 4-6 szkoła podstawowa 

Mateusz Ćwikliński, Szkoła Podstawowa im. Boh. Powst. Styczniowego

Julia Dunia, Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym

Rafał  Jurek, Zespół Szkolny Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Ładzyniu – nauczyciel Anna Królikowska

Jakub Kaczmarek, Szkoła Podstawowa w Łasku, nauczyciel Regina Władkowska

 

Dominika Kapusta, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach – nauczyciel Iwona Śmiechowska

Kinga Lechowska, Szkoła Podstawowa w Długiem – nauczyciel Anna Bilińska

 

Paweł Lorens, Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli – nauczyciel Jolanta Kaczorek

Agata Maciaszek, Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

Edyta Matuszewska, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Płochocinie – nauczyciel Aleksandra Ziółkowska

Magdalena Matz, Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy – nauczyciel  Katarzyna Grążawska

Michalina Mercik, Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej – nauczyciel Teresa Anders

Michał  Mitak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 w Radomiu – nauczyciel Joanna Wasiak-Bassa

Małgorzata Pluta, Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego w Raszynie

Kamil Oracz, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzieci w Radomiu – nauczyciel Agnieszka Moczkodan

Anna Rybicka, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO w Krakowie – nauczyciel Agnieszka Kwiatkowska

Aldona Sawicka, Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach – nauczyciel Alicja Sawicka

Natalia Statujew, Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie – nauczyciel Katarzyna Stanuch

Joanna Sęczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Białej Podlaskiej – nauczyciel Justyna Mirończuk

Aleksandra Szczęsna, Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku

Julia Tomaszewska ,Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach

 

Anita Zięba, Społeczna Szkoła Podstawowa K. T. E. w Kraśniku  

Paweł  Znajomski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. T. Kościuszki w Lublinie – nauczyciel Joanna Kuzaj 
 

Gimnazjum 

Adrianna Antonik, Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance – nauczyciel Stanisława Kardas

Dominika Bartysiewicz, Publiczne Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Zwoleniu – nauczyciel Beata Wargacka

Michał  Błachowicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mielcu – nauczyciel Renata Bieś

Franciszek Czerwiński, Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu, nauczyciel Andrzej Kabala

Martyna Cichocka, MDK „Fabryczna” we Wrocławiu – nauczyciel Mira Białostocka

Emilia Gniadzik, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwieńsku

Adrian Golian, Gimnazjum nr 9 w Lublinie – nauczyciel Ewa Kołodziejczyk

Adam Karczmarz, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie – nauczyciel Małgorzata Dąbrowska

Alicja Kozłowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Białej Podlaskiej – nauczyciel Małgorzata Klimek-Chajrewicz

Anna Kuczyńska, Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu, nauczyciel Andrzej Kabala

Stanisław Kulas , Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu, nauczyciel Andrzej Kabala

Anna Łopata, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zielonkach – nauczyciel Ewa Adamczyk

Patrycja Maciąg, Zespół Szkół Specjalnych im. Janusz Korczaka – nauczyciel Agnieszka Hyjek

Patryk Mizera, Zespół Szkół Nr 14 we Wrocławiu – nauczyciel M. Wacowska

Kamil Pieniążek, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Górznie – nauczyciel Halina Krawczyk

Marcelina Rarus, Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mielecu – nauczyciel Bożena Charlak

Patrycja Rybicka, Gimnazjum w Łącku – nauczyciel Anna Łuczyńska

Magdalena Sendłak, Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie

Natalia Skołożyńska, Gimnazjum nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku – nauczyciel Maria Mikołajewska

Izabela Toman, Gimnazjum Nr 3 im. J. Pukowca w Rybniku

Elżbieta Szczepanek, Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Lipsku

Kamil Zakościelny, Publiczne Gimnazjum w Zaklikowie – nauczyciel Ewa Stryjecka

Susan Zawadzka, Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu, nauczyciel Andrzej Kabala
 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Zapraszamy na uroczystości podsumowujące konkurs, wystawę nagrodzonych prac oraz na wręczenie nagród, które odbędzie się 27 marca 2010 r. w Zespole Szkół Katolickich w Otwocku, ul. Kołłątaja 80/82 w godzinach 11-14. W przypadku nieobecności nagrody prześlemy pocztą.

Po terminie dokonanej oceny prac plastycznych, która miała miejsce 12-13 marca 2010 r., otrzymaliśmy jeszcze 63 prace uczniów z 7 szkół. Z uwagi, iż były wysłane zgodnie z regulaminem do 3 marca, postanowiliśmy poddać je ocenie. Jury na spotkaniu w dniu 6 maja postanowiło dodatkowo przyznać 8 wyróżnień. Uzyskali je: Franciszek Czerwiński, Jakub Kaczmarek, Anna Kuczyńska, Stanisław Kulas, Paweł Lorens, Julia Tomaszewska, Susan Zawadzka, Anita Zięba.